Ter korte uitzendingen van 35 minuten kwam iedere dag eentje ander thema voorbij rondom Doortrappen. Staatkundig, gezondheid, den vertellen van werkelijke Doortrappers, den wetenschap rond fietsinnovatie plus Doortrappen te den lokale praktijk.

Bekijk de filmpjes terug

Omdat onzerzijds landelijke congres dit schooljaar geen doorloop kon vinden, zijn wij op zoek getogen zoals eentje alternatief. Maar hoe zorg jou ervoor dat jou weliswaar ervaringen plus kennis schenkkan porties op afstand, op eentje leuke plus positieve wijze? Ene digitale webinarweek bood den uitkomst. Met eentje chat plus eentje prikbord, zodat er zowel digitaal kon wordt genetwerkt, plus eentje muzikaal intermezzo te den vorm van fietsliedjes. 

Vijf dagen lang gingen den deelnemers met elkander te gesprek te den chat. Ie wasgoed smaakvol wegens te zien hoe den verschillende hoeken van Doortrappen online samen kwamen. Onzerzijds netwerk bestaat namelijk uit veel verschillende vrouwen: den ambtenaren verkeersveiligheid, welzijn of sport diegene Doortrappen voorbereiden op gemeentelijk plus provinciaal niveau, den buurtsportcoaches plus beweeginstructeurs diegene ervoor zorgen dat ouderen getraind plus actief blijven, maar zowel zorgprofessionals zoals den fysiotherapeut of ergotherapeut, diegene meteen te voeling staan met den ouderen plus merken hoe ie papa wordt ie wielrijden zowel moeilijker kunnen maken. Daarnaast ondervinden den fietsclubs plus fietsmaatjes vanwege ie hele land den sociale voordelen van ie blijven wielrijden. Ie praatje plus ie lust van den natuur staat via veel ouderen bovenaan den register van uitgangspunten wegens te blijven Doortrappen.

Nu den Doortrappenweek voorbij is, betekent dat noch dat ie kennisdelen stopt. Ie omvangrijke voordeel van eentje online congres is dat jou zowel na puistjes voorts schenkkan gaan met ie porties van inspiratie plus voorbeelden. Op onze webstek zijn alle webinars terug te zien. 

Dus heeft fietsveiligheid van senioren hoge voorrang te ie regelgeving van jouw gemeente of provincie? Werkgelegenheid jij met ouderen plus wil jou meer weten overheen wielrijden indien middel wegens mobiel plus zelfstandig te blijven? Of stap jou zelf graag op den tweewieler plus ben jou nieuwsgierig zoals den wereld van fietsstimulering plus verkeersveiligheid? Alhoewel 300 mensen gingen jou voordat, dus kijk snel den webinars terug via Doortrappen.nl