Afgelopen 17 november wasgoed ZorgDomein trotse partner van ie online Mobile Healthcare congres. Ie online congres met indien thema “Digitale zorgtransformatie” bood eentje inspirerend programma met diverse key notes plus break-out sessies.  

Digitale sessie overheen den Digitale Patiëntreis terugkijken

Technologie moeten support bieden aan den mensen ter den zorg, zodat er meer tijdstip overblijft voordat mensenwerk. Samen met onze partner Medify vertelden wij ter eentje digitale sessie daarom meer overheen den Digitale Patiëntreis van ZorgDomein: den digitale vraag wegens ie traject van verwijzing totdat den eerste overeenkomst zoals vervolgzorg eenvoudig plus overzichtelijk te maken. Den module van Medify zorgt voordat eentje digitale voorlichting ter voorbereiding op den poli. Nieuwsgierig hoe dit ter zijn werkgelegenheid gaat? Bekijk hier den sessie Zonder hobbels digitaal voorbereiden op ie eerste raadpleging: praktijkvoorbeeld samenwerken ter den zorg waarin Esther Berkman (ZorgDomein) plus Peter Krol (Medify) jij meer zei overheen hoe wij den trektocht van verwijzing zoals eerste overeenkomst voordat den patiënt zo gemakkelijk, efficiënt, overzichtelijk plus betrokken mogelijk maken.

Uitzenddatum: 17 november 2021

Sprekers
Esther Berkman ZorgDomein)
Peter Krol (Medify)

Digitale sessie: hoe werkt den digitale patiëntreis van Meander Medisch Centrum?

Zowel Eva van Katwijk plus Jellien Mekonga van Meander Medisch centrum plus Bert Mooij, directeur van Funatic besteedden ter hun sessie voetlicht aan den Digitale Patiëntreis. Nieuwsgierig hoe Meander Medisch Centrum dit inzet? Bekijk dan den sessies terug.

Uitzenddatum: 17 november 2021

Sprekers
Eva van Katwijk (Meander Medisch centrum)
Jellien Mekonga (Meander Medisch centrum)
Bert Mooij ( Funatic)

Alle sessies terugkijken?

Ben jij op zoek zoals meer vernieuwing, inspiratie plus inlichting overheen digitale ontwikkelingen ter den zorg? Alle sessies van ie Mobile Healthcare event zijn kosteloos terug te loeren op den website.

Wil jij meer weten overheen den Digitale Patiëntreis van ZorgDomein of ongezouten uitwerken watten den jaarlijkse besparing voordat jouw instelling vermag zijn?