Workshops plusteken e-learning

Den dag startte met ene uitgebreid ontbijt waar zangeres plusteken cabaretière Karin Bloemen, longarts Sander den Hosson plusteken (zorg)professionals, politici plusteken pleitbezorgers van zingeving aan tafel zaten. Hiervan wasgoed ie doelwit wegens voetlicht te vragen voordat levensvragen plusteken den persoonlijke vertellen achter dit vragen op te halen plusteken te porties. Te ie hele land vonden diverse workshops plusteken webinars positie. Den Centra voordat Levensvragen plusteken Netwerken Integrale Kindzorg waren den hele dag voordat vragen plusteken input te penetreren via ie landelijke telefoonnummer 08500 43063. Ie Netwerk Integrale Kindzorg introduceerde den e-learning ‘Verlies plusteken rouw te den kinderpalliatieve zorg’. Daarnaast wasgoed er voetlicht voordat dit speciale dag te den landelijke plusteken regionale media.

Viertal soorten vragen

Te ie kader van den Dag van den Levensvragen publiceerde Agora ene video met Gaby Jacobs, hoogleraar Geestelijke verzorging aan den Universiteit voordat Humanistiek. Ie is important voordat mensen wegens den existentiële levensvragen te kunnen stellen, vertelt Gaby Jacobs. Zij voortduwen zichzelf op op momenten dat wij onzerzijds opeens noch meer verbonden voelen. Mits zij diegene verbinding noch geoefend, vragen zij zichzelf voltooid ‘Doen ik er nog welnu toe?’ plusteken: ‘Hoe moeten ik nu voorts?’ Te dit video legt zij uit dat er viertal typen existentiële levensvragen zijn waar mensen mee worstelen: