Den gemeente Dennenboom Liguster startte ie research zoals innovatieve technologieën te den Haagse wijk Escamp. Ingevolge middel van ie zogeheten project iZi Gezondheidsbevorderend Lang Thuis, worden vorsen of innovatieve plusteken technologische hulpmiddelen ouderen promoten plusteken den ouderenzorg verbeteren. Voorbeelden van hulpmiddelen zijn eentje snugger deurslot met camera, eentje zorgrobot plusteken eentje hulpgeroep met GPS.

Uit ie research blijkt dat vooral ouderen bovenin den 81 klas gewin hadden honingbij technologie plusteken dat den fysieke kwaliteit van leven licht worden verhoogd honingbij ie gewoonte van ten minste drietal technologische hulpmiddelen.

Ouderen willen zelf werkster willen

Daarentegen heeft ie gewoonte van technologie ge effect indien ouderen zelf wegens den diegene hulpmiddelen vragen, indien den technologie wasgoed wordt uitgelegd plusteken indien ie past honingbij den behoeften van ouderen, benadrukken den onderzoekers. 

Lees meer over het onderzoek.