Vanaf 1 sprokkelmaand 2022 wordt Tanja van Dinteren benoemd mits lul van den raad van toezicht van Siza. Zij volgt Hanneke Ester op. Dat meldt Bart Blanken, voorzitter van den raad van toezicht van Siza ter ene nieuwsbericht.

Tanja van Dinteren is ene geoefend coureur plus toezichthouder. Den functie is vooralsnog voordat ene tijdsperiode van viertal klas. Siza biedt steun plus zorg aan mensen met ene lichamelijke, verstandelijke of meervoudige restrictie. Den dienstverlening van Siza loopt uiteen van steun thuis totdat aan 24-uurs zorg ter ene woongroep plus van treatment totdat begeleiding zoals werkgelegenheid. Honingbij Siza werken pakweg 2.500 medewerkers diegene zorg plus steun bieden aan weids 3.500 mensen.

Van Dinteren

Van Dinteren krijgt den auditcommissie ter haar portemonnaie. Met haar functie mits chief financial Officer (CFO) ter Nederland Colours is zij volgens rvt-lid Blanken ene goede match voordat dit rol. Daarnaast heeft Van Dinteren ervaring mits lul raad van commissarissen ter woningcorporatie Mooiland.