Snel weerwoord

Voordat veel mensen is den samenleving ingewikkeld. VraagApp wil dat alle mensen kunnen blijven meespelen. Dus kunnen zij te den app op hun telefoontoestel vragen stellen overheen alledaagse zaken. Denken aan ie huishouding, publiek vervoer, ene ingewikkelde schrijven of regels & wetten. Den vraag schenkkan wordt ingetypt of ingesproken. Op elk uur van den dag of nacht. Elke vraag komt te erop vijf vrijwilligers tegelijk. Den eerste vrijwilliger diegene tijdstip, zin plus verstand van zaken heeft, beantwoordt den vraag.Astrid, vragensteller“Ik woon nu televisiekanaal 1 schooljaar zelfstandig. Ik wil ie intact graag enig exporteren maar ik heb best veel vragen. Ie zijn misschien hele simpele vragen, maar ik ben er dan weliswaar onzeker overheen. Met VraagApp doet jouw ie noch helemaal enig. Dat schenken mij ene sterk intu.”

 

Kleine vragen blijven klein

Den soberheid van VraagApp zorgt ervoor dat kleine vragen noch doorsudderen totdat ie uitgestrekte problemen zijn. Uit voordien research blijkt dat vragenstellers zeer tevreden zijn met den ingaan, plus minder stress plus meer zelfstandigheid geoefend. VraagApp worden viertal schooljaar geleden gelanceerd te abonnementsvorm. Mee dankzij toelage van FAW Rotterdam schenkkan VraagApp haar service nu plattelands kosteloos vacant stellen. Den app is te downloaden te den App Store (voordat iPhones) plus Google Play Store (Android).

Download in de App Store voor iPhone

Download in de Google Play Store voor Android

Makkelijk, veilig plus wieg

VraagApp is ene initiatief van den sociale onderneming 3 Times Impact. VraagApp won diverse verheerlijken waaronder den Dutch Interactive Award (‘lieve online community’), den Digi Omarmprijs (‘lieve online initiatief wegens armoede te bevechten’) plus is verkozen totdat één van den 100 uiterst innovatieve bedrijven van Nederland. Den Verenigde Volken nomineerden VraagApp voordat den World Summit Awards (lieve online initiatief voordat inclusie plus empowerment). 


Lees meer

Lees meer overheen den VraagApp