Stimuleringsregeling E-health Thuis 

Binnenshuis den Stimuleringsregeling E-health Thuis (SET) wasgoed ene speciale noodregeling ingericht: SET Covid-19. Den schaderegeling wasgoed bedoeld voordat zorg- plusteken welzijnsorganisaties diegene nu reserve willen investeren te digitale zorg op afstand. Dit ging bijvoorbeeld wegens aanbieders van wijkverpleging, ggz-aanbieders plusteken ziekenhuizen. Via den schaderegeling wasgoed vanaf rekest €50.000 vacant. Aanvragen konden vanaf woensdag 25 maart, 09.00 uur wordt voorgelegd.

Let op: Toelage aanvragen is noch meer mogelijk.

Voeling plusteken zorg voordat ouderen op afstand

Minister Hugo den Jonge gaf aan dat voeling te den zorg voordat kwetsbare ouderen zonet nu intact important is: “Nu wegens den corona-maatregelen den zorg somwijlen lastig te realiseren is, willen wij alles uit den kastje halen wegens den digitale instrumenten te toepassen diegene ofschoon voorhanden zijn.”

Den zorg aan thuiswonende kwetsbare ouderen of mensen met ene chronische ziekte of restrictie staat onder druk wegens ie Covid-19 virus plusteken den maatregelen wegens verspreiding te voorkomen. Zorgaanbieders hebben daarom behoefte aan meer technologische mogelijkheden wegens snel zorg op afstand te kunnen bieden of wegens mantelzorgers te ondersteunen via hun zorgtaken, zoals beeldschermzorg, indicatiestelling via ene app plusteken medicijndispensers.

Ie ministerie van VWS heeft leveranciers van devices voordat beeldschermzorg verzocht wegens voldoende voorraad te voorbehouden voordat den inzet voordat zorg op afstand. Dit hebben vermelde te den wereldwijde verlening voorrang te geven aan den zorgsector. Wegens zorgorganisaties te promoten via ene zo snel mogelijke implementatie van beeldschermzorg, bood den schaderegeling hiervoor ene ‘Fasttrack Beeldschermzorg’ aan. Ermee werden zorgorganisaties praktisch plusteken rechtstreeks ondersteund te ie maken van den juiste keuzen.

Subsidieregeling digitale toepassingen

Vanaf rekest wasgoed €50.000 vacant. Den toelage worden primair ingezet wegens projectkosten voordat ie implementeren van den digitale toepassingen te kunnen vereffenen. Poetsvrouw via den implementatie mocht ingehuurd wordt. Daarnaast kon totdat 50 procent van ie bedrag wordt uitgegeven aan technologie zoals aanschaf van licenties of toestellen. Er worden geen inherent bijdrage gevraagd. Alle zorgaanbieders kunnen gewoonte maken van den schaderegeling wegens ie indienen van ene korte rekest. Aanvragers ontvangen in maximaal 5 werkdagen reactie. Na goedkeuring ontvingen zij in 5 werkdagen ie subsidiebedrag. Den noodregeling worden 25 maart wegens 09.00 uur opengesteld.

Meer voorgaande kennisgeving op den website van RVO.