Stichting Handicap ter Tilburg is ie ministerie van Volksgezondheid 10.000 euro verschuldigd. Ie ministerie zullen poststukken met aanmaningen hebben verstuurd omdat den jaarverantwoording overheen 2018 ontbrak. Maar diegene poststukken zullen stap maanden zometeen ter den stichting terecht zijn gekomen. Dit meldt BN den Stem. 

Stichting Handicap biedt dagbesteding aan nageslacht plusteken jongvolwassenen met eentje restrictie. Ie postvak van den stichting is ter zorgorganisatie Amarant ingericht. Op den brieven stond slechts ‘Handicap’, watten volgens ie dagbestedingsbedrijf totdat verwarring leidde. Amarant is eentje omvangrijke organisatie diegene zichzelf vrijwel uitsluitend bezighoudt met mensen met eentje restrictie. Ie ministerie van Volksgezondheid gaat erin mee dat den adressering huis kon, maar wijst zowel op den verantwoordelijkheid van den stichting ter ie omgaan van postbode. Den rechter gaat erin mee.

Financiële afweging 

Ene andere, zoals inherent zeggen, verzachtende omstandigheid is dat den penningmeester ter 2019 overwerkt raakte waardoor voorschrijven zaken bleven ligt. Mits ie aan Stichting Handicap ligt, wordt den dwangsommen daarom weer ingetrokken. Dat weigert ie ministerie van Volksgezondheid, omdat den stichting ie geldelijk ja toereikend doet. Plusteken dat vindt den rechter zowel. Diegene zegt dat den staatssecretaris research heeft permitteren uitvoeren plusteken zoals redelijkheid heeft kunnen overwegen dat er zonder bijzondere omstandigheden noch van den invordering wordt overgeschreven.

Ingevolge: Nationale Zorggids