Facebooktwitterlinkedinmail

22 schrikkelmaand 2022 – Zondagavond 20 schrikkelmaand wasgoed ie zover. Na twee klas uitstel wegens corona kon tenslotte ie speciale muziekstuk van S10 ter Koninklijk Theater Carré doorzetten. Wegens jongeren met mentale klachten eentje hart onder den roeiriem te steken hadden S10 plusteken Carré honderden kaartspel ter boeteoplegging pretenderen diegene wij vanuit MIND mochten verdelen onder onze volgers plusteken achterban. Zij hebben, nipt indien den surplus van ie publiek, eentje geweldige avond.  

Carré heeft samen met Stien dennenboom Nederlander (Edison-winnares, Nederlandse inzending voordat ie Eurovisie Songfestival 2022) dit speciale muziekstuk opgezet wegens jongeren met psychische problemen eentje hart onder den roeiriem te steken. Met name ter dit tijdstip is dat reserve doorslaggevend, omdat veel jongeren ie onderbrak den coronacrisis plusteken den bijbehorende maatregelen psychische zwaar hebben. MIND merkt dit zowel uit den onderzoeken die zij de afgelopen twee jaar gedaan heeft onder mensen diegene zelf of ter hun vorm te maken hebben met psychische problemen.

Veel thema’s op dit landstreek komen terug ter den songs van S10, ter ie verleden worstelde zij zelf zowel met haar mentale gezondheid. Tijdens ie muziekstuk waren enkele honderden jongeren diegene kampen met psychische problemen kosteloos cadeau via ie muziekstuk. MIND is eentje toneel dat psychische problemen wil voorkomen plusteken mensen diegene hiermee te maken hebben ondersteunen. Dit doet den organisatie onderbrak verwittiging te bieden, research te tenuitvoerleggen, daad te voeren plusteken directe schoonmaakster te bieden via den hulplijn MIND Korrelatie.

“Iets wegens zoals uit te loeren” 

Zondagavond trotseerden 1250 gas weer plusteken wind wegens zoals Carré te komen. Voordat velen van kip wasgoed dit weer ie eerste muziekstuk sinds eentje lange tijdstip. Ie publiek genoot dan zowel zichtbaar van ie spelen. Ie enthousiasme wasgoed zowel voelbaar via S10, diegene noch louter zelf optrad maar zowel haar bevriende kunstenaars Sor plusteken Froukje. Met treffende woorden stak zij ie publiek eentje hart onder den roeiriem tussen ie zingen van den nummers onderbrak. Na eczeem vertelt S10: “Den winter speelde immer eentje rol via mijn klachten. Eentje muziekstuk wasgoed iets wegens zoals uit te loeren, dat deed mij immer ja. Ik opeenhoping dat mijn ventilatoren er evenveel uittrekken indien ik destijds deed. Naslag heeft eentje positieve werking op mijn mentale gesteldheid. Iedereen voelt zichzelf welnu ooit eenzaam, maar naslag vermag ginder zo verbindend ter zijn. Indien ik mij rot of louter voel, luister ik zoals naslag plusteken dan vermag ik diegene gevoelens veel huis eentje plekje geven. Hopelijk hebben mensen ter Carré dat zowel even kunnen voelen gisteren.”

Voetlicht verzetten plusteken plezier van naslag 

S10 plusteken Carré namen samen ie initiatief totdat dit muziekstuk. Madeleine van der Zwaan, directeur Koninklijk Theater Carré: “S10 maakt naslag diegene mij raakt. Ter eentje van onze gesprekken is ie idee voordat dit muziekstuk realisatie, plusteken nu wasgoed ie – na den nodige uitstel onderbrak corona – gisteren tenslotte zover. Wij wilden eentje drempel wegnemen onderbrak dit muziekstuk indien theater aan te bieden aan dit menigte jongeren. Eentje avond samen plezier van naslag, ie vermag gelukkig weer!”

Waterput: persbericht

 

 

Dit mededeling is 17 keer lezen.

Facebooktwitterlinkedinmail