Ter den twee schooljaar dat den Wet Verplichte ggz (Wvggz) van volume is, is ie gewoonte van den isolatiecel honingbij GGNet (Noord- plusteken Oost-Gelderland) spectaculair verzakt: 85 procent. Dit staat ter ene research dat woensdag is gepubliceerd ter ie internationale wetenschappelijk weekblad  ‘Frontiers ter psychiatry’.

Vorige maand bereikte den high intensive care bestuursregio (HIC) ter Doetinchem zijn ambitie wegens ene schooljaar geen isoleercel te gewoontes. Zowel honingbij den andere HIC-locatie van GGNet gaan den cijfers stoer omlaag.  Den regelt den rechten van mensen diegene verplichte zorg nodig hebben wegens hun psychische verstoring. Zorg vermag wordt verplicht indien dit mensen ene onheilsdreiging voordat zichzelf of anderen vormen, maar schrede indien alle alternatieven zijn speuren.

Patiënten wordt honingbij GGNet zoveel mogelijk betrokken honingbij hun persoonlijke behandelplan. “Mensen diegene ter ene psychose verkeren kunnen intact vreesachtig zijn, watten schattig maar verergert indien jouw zij opsluit,” aldus Lidija Mesic, manager van HIC Doetinchem.

Intensive Care

Mesic: “Ie is werkelijk intact kwibus; indien jouw intact ernstig ziek bent kom jouw ter ie ziekenhuis op den Intensive Care, waar jouw – den naam zegt ie reeds – gemonitord plusteken begeleid wordt totdat ie weer huis met jouw gaat. Te mentaal ernstig zieke mensen deden wij dus immermeer precies ie tegenovergestelde, terwijl diegene patiënt diegene intensieve voetlicht plusteken zorg netwerken zo hard nodig heeft.”

GGNet geven nu sponsoring met medicatie plusteken zet ene team van collega’s ter dat den patiënt intact intensief begeleidt totdat den patiënt uit laagconjunctuur is. Mesic: “Den isoleercellen exporteren tegenwoordig voorkomendheid indien opslagruimte”.