Steeds minder mensen gaan zoals eentje locatie van den GGD wegens te toestaan toetsen of zij besmet zijn geraakt met ie coronavirus. Den teststraten hebben vorige week 840.835 toetsen verricht, meldt den overkoepelende organisatie GGD GHOR Nederland.

Dat is ie laagste veel te ruwweg eentje maand tijdstip. Start sprokkelmaand waren er nagenoeg 984.000 toetsen te zeven dagen tijdstip, te den laatste week van januari voerden den GGD’plus iets meer dan eentje miljoen toetsen uit. Nog eentje week voorheen waren er ruwweg 950.000 coronatesten te eentje week tijdstip.

GGD GHOR

GGD GHOR Nederland geven geen verklaring voordat den daling. Ie Rijksinstituut voordat Volksgezondheid plus Milieu (RIVM) meldde vorige week dat den stijging van ie veel vastgestelde besmettingen begint be te vlakken.

Onderbrak: ANP