Longarts Hans Hardeman van ie St. Antonius te Nieuwegein droomt van ene rookvrije wereld. Dit klas volgt ene kleine stap te den goede wending: ie St. Antonius (Utrecht, Nieuwegein, Woerden) wordt volledig rookvrij, watten betekent dat er op ie gehele terrein noch meer gerookt toestemmen wordt, aldus den longarts te ene nieuwsbericht.

Eentje rookvrije mensenleven plusteken ene rookvrije wereld. Zo ziet Hardeman ie graag te 2035. “Koters diegene te 2017 geschapen zijn, zijn dan achttien klas. Hoe smaakvol zullen ie zijn indien dit koters rookvrij opgroeien plusteken zelf noch gaan roken.”

Rookvrij

Roken te ie ziekenhuis is ofschoon veel langer wederrechtelijk, maar roken op ie buitenterrein toestemmen nog welnu. Vanaf dit klas is zowel dat noch meer toegestaan, ene landelijke akkoord tussen den ziekenhuizen. Alle rookabri’s plusteken -palen op ie terrein wijken plusteken borden met ‘rookvrij’ komen ervoor terug. Hardeman: “Ik ben intact vrolijk dat wij indien St. Antonius op dit methode zowel onzerzijds steentje meehelpen aan ene rookvrije mensenleven”, ongeacht longarts zowel penis van den projectgroep diegene zichzelf bezighoudt met ene rookvrij ziekenhuis.

Voorbeeldfunctie

“Diegene rookwalm voordat ie ziekenhuis is noch meer van dit tijdstip. Ook hebben wij indien ziekenhuis ene voorbeeldfunctie indien ie gaat wegens gezondheidsbevorderend rijrichting.” Verschrikt dat ie pleiten voordat ene rookvrije mensenleven zou zorgen voordat minder werkgelegenheid indien longarts is Hardeman noch. “Nee, waarnemen”, lacht hij. “Mijn werkgelegenheid zou er misschien verschillend uit komen te zien, maar er zijn toereikend andere uitdagingen.”