Afgelopen maanden is ie Ouderenfonds druk aan den slag getogen met twee onderzoeken overheen OldStars. Eén van dit onderzoeken wasgoed ene impactmeting overheen OldStars onder deelnemers plus ie andere research gaat, ter samenwerkingsverband met ie Mulier Instituut, overheen OldStars Sport met betrekking op corona, den maatregelen plus ie blijven bewegen. Den onderzoeksresultaten zijn vertaald zoals ene document met aanbevelingen. 

Hoe doen jij mee?

OldStars wil ter den staatkundig op ene positieve methode voetlicht vragen voordat ie bij van sport plus verplaatsing voordat den mentale plus fysieke weerbaarheid van 55-plussers. Daarom spelen zij nu den bolvormig zoals jou plus nodigen zij jij uit wegens hun aanbevelingen aan jouw lokale wethouder of jouw beleidsadviseur van den gemeente te overhandigen. 

Den documenten kun jij ontvangen onderbrak jij aan te veiligheidsfunctionaris via informatie@oldstars.nl

Lees meer overheen de laatste ontwikkelingen en meld je aan voordat den landelijke activatie van lokale staatkundig