Voordat sociale professionals, geworteld ter den samenleving, is den coronacrisis zowel ene positieve steun wegens nieuwe plus andere praktische oplossingen plus invalshoeken te zoeken plus wegens te innoveren.

Ie rustiek collectief Krachtproef organiseerde daarom ene online inspiratiesessie met 76 sociaal (ouderen) werkers. 

Inspiratiesessie overheen ouderenwerk ter coronatijd

Hier deelden Sjef van der Klein plus Jenny Zwijnenburg hun ruime ervaring plus praktische wijsheid overheen sociaal ouderenwerk deelden. Ter ene uur tijdstip vlogen den ideeën plus oplossingen voordat dit tijden van corona overheen den virtuele tafel heen. Dit leidde totdat zeven kernprojecten diegene ter geen enkele gemeente mogen verzaken. Jenny Zwijnenburg schreef zij uit voordat ene handzame publicatie. Met mits rode garen; praktische wijsheid plus vakwerk van sociaal werkers.

7 kernprojecten voordat elke gemeente

Hieronder kun jouw den publicatie ‘Sociaal werkgelegenheid voordat ouderen tijdens corona; praktisch intercollegiaal raadgeving te ie uitwerken van zeven kerndiensten’ downloaden. 

Lees den hele publicatie 

Bekijk den samenvatting.

Wil jouw meedenken overheen ene voortzetting? Laat ie hier dan weten.

Van meteen zoals digitaal voeling

Ie is voorts ene oproep wegens voorts te blijven werken aan ontwikkeling, aan samen zorgen voordat goede werkomstandigheden plus aan kansen voordat den sector plus op den arbeidsmarkt, nu plus na corona. Hopelijk is den coronacrisis straks verleden tijdstip, maar zowel dan blijft digitaal voeling ene waardevolle aanvulling op ie aanbod van sociaalwerkorganisaties. Ie is ter te zetwerk voordat den communicatie met ouderen, maar digitaal ontmoeten is zowel ene snelle plus effectieve wijze wegens sociaal werkers uit intact ie land samen te brengen. Daarbij biedt ie ene juist inzicht op nieuwe kansen op den arbeidsmarkt ter den sector.

Praktijkvoorbeelden

Sociaal Werkgelegenheid Nederland heeft 25 praktijkvoorbeelden gebundeld van sociaal werkgelegenheid ter tijden van corona.