Aan ie research, geleid wegens professor Nicholas Peters plusteken verricht ter samenwerkingsverband met onderzoekers van ie National Heart and Lung Institute plusteken Imperial’s Centre for Cardiac Engineering, hebben meer dan 1000 patiënten deelgenomen. Den resultaten van den werking van ie AI-algoritme voordat ie ontdekken van hartfalen zijn gepubliceerd ter The Lancet Digital Health.

Ie noch kunnen voorschrijven overheen goede hulpmiddelen wegens hartfalen ter ene vroegtijdig stadium te kunnen waarnemen of uitsluiten, leidt volgens ie Britse research ter 80 procent van den gevallen totdat ene te late diagnose met alle prestaties, zoals langdurige treatment of overlijden, van dien.

Diagnose hartfalen ter seconden

Ie gewichtigheid van ene vroege diagnose is ene belangrijke bepalende factor voordat den effectiviteit van behandelingen voordat hartfalen, zoals dat natuurlijk zowel geldt voordat andere hart- plusteken vaat emoties. Voordat ie ontdekken van hartritmestoornissen wordt reeds geruime tijdstip research gedaan zoals ie verwedden van wearables zoals slimme horloges

Den onderzoekers ter Engeland hebben nu dus ene verrassend AI-algoritme ontwikkeld. Ermee vermag binnenshuis 15 seconden bepaalt wordt of den pompwerking van hun hart verzwakt is. Dat algoritme worden vervolgens gekoppeld aan ene kapitalistisch verkrijgbare zogenoemde ‘slimme’ stethoscoop – den Eko Duo. Diegene slimme stethoscoop vermag zowel elektrocardiogrammen (ECG’s) indien hartgeluiden registreren. Te combinatie met ie ontwikkelde algoritme is ie nu mogelijk wegens vrijwel onmiddellijk den diagnose hartfalen te stellen.

“Dit tool is ene game-changer omdat onze studie aantoont dat huisartsen ie kunnen tradities op ene methode diegene past gedurende den methode waarop zij patiënten onderzoeken wegens op dat ogenblik op betrouwbare wijze hartfalen uit te sluiten of uit te sluiten. Ie resultaat is ene eerdere diagnose plusteken treatment, ie vermijding van onnodige plusteken dure onderzoeken gedurende degenen gedurende wie hartfalen is uitgesloten, plusteken daardoor betere plusteken kosteneffectievere zorg mogelijk te maken”, aldus onderzoeksleider professor Peters.

Openingsmanifestatie 2022

Wilt u op 09 mei 2022 zowel zoals den ICT&health Openingsmanifestatie?
Entreekaarten zijn kosteloos maar op is écht op! Dus wacht noch plusteken meld u snel aan.