Den ontwikkelaar van den app, Tandem Diabetes Care, wil den app te den VS kosteloos vacant maken voordat klanten diegene met t:snugger X2 insulinepomp. Ie is den bedoeling, mits alles volgens programma verloopt, dat den app te den loop van den lentetijd te den VS uitgerold gaat wordt.

Er waren welnu reeds smartphone apps wegens diabetici kunnen te promoten uitrekenen hoeveel insuline zij toe willen dienen, maar ene app waarmee ene insulinepomp op afstand bediend vermag wordt, met ie toedienen van den insuline, is redelijk uniek.

Toediening insuline via app

Wanneer den t:connect mobile app voordat den t:snugger X2 insulinepomp uitgerold gaat wordt, dan gebeurt dat vantevoren te ene geselecteerde menigte gebruikers. Aan den hand van den ervaringen plus terugkoppeling diegene daaruit voortkomt wordt priv wegens den app breder vacant te maken.

Den den pompinformatie van den gebruiker wordt via den app discreet weergegeven op zijn smartphone. Buiten den nieuwe bolusfunctie, verstrekken den app zowel den laatste 24 uur aan glucosetrends, wijzingen te den status van den pomp plus gegevens van den insuline therapie weer, met basale plus bolustoedieningen plus eventuele opschortingen van insuline toediening. Den app wordt daarnaast zowel tweedehands voordat ie veiligheidsfunctionaris van waarschuwingen of alarmen.

Controle vooraf

Den t:connect mobiele app is verenigbaar met defini versies van zowel iOS- mits Android-besturingssystemen. Voordat den app tweedehands vermag wordt zou Tandem voordat elke combinatie van smartphone plus besturingssysteem narekenen of den app plus den pomp met den inzake smartphone plus ie besturingssystemen zoals toebehoren werken.

“Dit goedkeuring van den FDA bevestigt onze zorgzaamheid aan vernieuwing plus den suikerziekte samenleving om ene van den uiterst gevraagde functieverbeteringen te bieden. Ie geven van ene maaltijdbolus is den uiterst voorkomende reden waarom ene gebruiker interactie heeft met zijn pomp. Den potentie wegens dit te uitvoeren met behulp van ene smartphone-app biedt hoen ene handige plus discrete soelaas”, aldus John Sheridan, voorzitter plus CEO van Tandem Suikerziekte Care. 

Openingsmanifestatie 2022

Wilt u op 09 mei 2022 zowel zoals den ICT&health Openingsmanifestatie?
Entreekaarten zijn kosteloos maar op is écht op! Dus wacht noch plus meld u snel aan.