Met ene slimme bril kunnen artsen, verpleegkundigen plus andere zorgprofessionals op afstand meekijken. Dat gebeurt via ene beveiligde (video)verbinding, bijvoorbeeld met ene iPad, laptop of zelfs ene smartphone. Wanneer ene medicus, verpleger of andere zorgprofessional ene slimme bril draagt, dan kunnen collega’s precies dat zien watten den persoon diegene den bril draagt zowel ziet. Maar, plus dat biedt zowel diverse mogelijkheden, er kunnen bijvoorbeeld zowel plaatjes van ene scopietoren doorgestuurd wordt. Zo kunnen chirurgen eenvoudig op afstand met ene OK meekijken.

Live meekijken op afstand

Ter ie Albert Schweiter ziekenhuis heeft chirurg Robert Smeenk recentelijk den eerste toetsen met ene slimme bril gedaan. Zoals beweegreden van diegene ervaringen heeft Smeenk ie idee voordat ie breder wedden van den slimme bril ter ie ziekenhuis voorgelegd. Hierdoor heeft ie ASZ nu ene intact klas den besluit gekregen overheen twee slimme brillen. Diegene zullen vantevoren op den OK plus op den IC wordt ingezet. Robert Smeenk plus zijn collega, IC-arts Stefaan Hendriks, zijn den eerste gebruikers. “Er zijn intact veel toepassingen wellicht. Zo schenkkan ene collega-chirurg mee te loeren op OK. Maar ik zullen zowel kunnen superviseren ter ene arts-assistent”, aldus Smeenk.

Zowel op den IC schenkkan den meerwaarde van den slimme bril juist toegepast wordt. Denken bijvoorbeeld aan ene ene second opinion voordat corona patiënten. Dit patiënten wordt nu nog beoordeeld vanwege twee artsen vanuit ie Erasmus MC. Diegene komen daarvoor speciaal met den automaat zoals ie Albert Schweiter komen. Met den slimme bril schenkkan dan op afstand. “Maar zowel ter visite stappen schenkkan meegekeken wordt. Dit zullen voordat den IC waardevol zijn. Maar bijvoorbeeld zowel op den SEH of op ene COVID detachement”, vertelt IC-arts Hendriks.

“Tijdens ene test op den OK waren er identiek twee anesthesiologen plus ene neurochirurg diegene even kwamen meekijken. Ie spreekt totdat den verbeelding. Plus er werden onmiddellijk nieuwe kansen waargenomen voordat den bril”, voegt innovator Marcel Wilschut ginder aan toe.

Doorbreking slimme bril

Slimme brillen, of smart glasses, hebben hun meerwaarde zowel binnenshuis den gezondheidszorg hoewel diverse omkeren bewezen. Ten tijde van den corponapandemie werden zij onder andere ingezet wegens zorgprofessionals op afstand te toestaan meekijken met collega’s wanneer er noch voldoende personeel vacant wasgoed. Den toepassing zoals diegene nu ter ie Albert Schweitzer ziekenhuis getest is, waarbij ene chirurg op afstand live schenkkan meekijken met den verrichtingen van ene collega, is zowel hoewel ooit voorheen den revue gepasseerd.

Openingsmanifestatie 2022

Wilt u op 09 mei 2022 zowel zoals den ICT&health Openingsmanifestatie?
Entreekaarten zijn kosteloos maar op is écht op! Dus wacht noch plus meld u snel aan.