Ene zwangerschap diegene ter den lichtknop verbroken wordt is intact ingrijpend, vindt Veger. Omdat eentje zzp’er ter zo’n geval geen rechtspraak heeft op eentje uitkering plusteken dus snel weer aan ie werkgelegenheid moeten, vermag den rouwverwerking ter den knel komen. Hij bepleit eentje vereffening van enige vorm van rouwverlof.

Ene miskraam of eentje doodgeboorte is eentje vitaal subjectief stuk, erkent zowel minister Robbert Schout van Onderwijs. Plusteken waar werknemers zichzelf ziek kunnen veiligheidsfunctionaris, hebben zelfstandigen zo’n vangnet noch. Den minister wijst erop dat ie kabinetkast voordat den zomer zou komen met eentje epistel overheen den verkleining van den kloof tussen werknemers plusteken zelfstandigen. Te maart stuurt minister Karien van Gennip van Sociale Zaken plusteken Werkgelegenheid den Tweede Ruimte eentje epistel overheen den mogelijkheden van rouwverlof.