Via den webstek www.maakhetzeniettemakkelijk.nl plusteken via social media is ie Ministerie van Veiligheid plusteken Justitie ene strijd gestart. Gezant van dit strijd is Kees Hulst (onderaannemer uit den serie ‘Ie geheime nieuwsjournaal van Hendrik  Groenkleurig). Zij porties filmpjes met tips hoe jou bijvoorbeeld kunt voorkomen dat iemand mee kijkt tijdens ie spelden. Zowel is er wekelijks ene webinar overheen onderwerpen zoals babbeltrucs.

Voorkomen dat jou slachtoffer wordt

Senioren krijgen concrete tips wegens te voorkomen dat zij slachtoffer wordt plusteken overheen watten zij willen exporteren mits ie welnu gebeurt. Onder den slogan ‘Maak ie oplichters noch te makkelijk’ wordt lopend viertal weken voetlicht uitgegeven aan verschillende vormen van criminaliteit: meekijken tijdens spelden, babbeltrucs, hulpvraagfraude (via bijvoorbeeld WhatsApp) plusteken phishing.

Maak ie bespreekbaar

Slachtofferschap schenkkan iedereen overvallen plusteken dus zowel elke oudere. Daarom krijgt men via den strijd concrete handelingsperspectieven mee diegene slachtofferschap zoveel mogelijk schenkkan voorkomen. Wanneer ene oudere weliswaar slachtoffer is werd, is ie van bij dat dit bespreekbaar is plusteken ouderen zowel verklaring exporteren. Hiervoor verstrekken den strijd zowel tips. Dit verwittiging plusteken tips kunnen natuurlijk zowel onderbrak anderen wordt benut, zoals (klein)nageslacht, omwonenden plusteken zorg- plusteken welzijnsprofessionals..

Programma

Elke week van september staat te ie teken van ene andere vorm van criminaliteit. Te week 36  (1/9 t/m 7/9) wordt meekijken tijdens spelden behandeld, te week 37 (8/9 t/m 14/9) babbeltrucs, week 38 (15/9 t/m 21/9) draait wegens hulpvraagfraude (via bijvoorbeeld WhatsApp) plusteken week 39 (22/9 t/m 28/9) staat te ie teken van phishing.

Bekijk ie webinar overheen meekijken tijdens spelden

Bekijk tips overheen babbeltrucs

Meer weten