college-uithoornOp 28 april 2015, den dag na koningsdag, heeft den burgemeester van Uithoorn met ie voltallige collegium ene werkbezoek gebracht erbij thuiszorgorganisatie Zorgsamen BV. Verontschuldiging is den samenwerkingsverband op ie streek van re-integratie van mensen diegene horig zijn van ene bijstandsuitkering. Volgens den communicatieafdeling van Uithoorn valt Zorgsamen positief op te ie hoge tal (parttime) functies diegene afgelopen jaren gecreëerd zijn.

Zorgsamen-directeur Marco Duut: “Na den tour plusteken den lunch zijn wij dieper ingegaan op den re-integratie mogelijkheden binnenshuis Zorgsamen plusteken den samenwerkingsverband erin met den gemeente. Daarnaast hebben wij natuurlijk zowel den problematiek rond den zorg aangekaart plusteken erin den waarde van lokale zorgaanbieders opgehelderd.”

Van ie collegium hebben wij vernomen, dat men ie ene interessant plusteken wieg visite heeft gevonden. Den collegeleden vinden dat Zorgsamen sluit erbij den mensen staat, zowel erbij den klanten indien erbij den inherent medewerkers.