KansPlus, Ie LSR plus Ieder(ter) zijn indien cliëntorganisaties betrokken geweest te den opzet van ie kwaliteitskader. Zowel zijn zij onderdeel van den stuurgroep diegene zichzelf bezighoudt met den aanpassingen van ie kader. Ie kwaliteitskader loopt dit klas be. Daarom spreekt den stuurgroep nu overheen vooruitgang van ie kader. Ginds uitrichten verschillende partijen aan mee, zoals VGN, den inspectie Gezondheidszorg plus Jongelui, ie Zorginstituut, ie ministerie van VWS plus ene veel beroepsverenigingen.

Kwaliteit van leven

Ie Kwaliteitskader Gehandicaptenzorg gaat overheen goede zorg voordat mensen met ene langdurige restrictie. Ie kader verstrekken duidelijkheid overheen kwaliteit van leven plus bestaat plus is bedoeld voordat mensen met ene restrictie. Zowel helpt ie begeleiders, managers plus zorgorganisaties wegens ie werken met mensen met ene restrictie voorts te uitbouwen plus hun kwaliteit van leven te verhogen.

Praat mee indien ervaringsdeskundige

Ie is bepalend dat ervaringsdeskundigen, mét hun naasten, kunnen meepraten overheen watten goede zorg betekent. Dit vermag tijdens den samenkomst op 8 maart. 

Aanmelden

Wil jouw meespelen? Schrijf jouw snel ter! Lukt ie noch wegens ie zelf te uitrichten, vraag dan even wegens poetsvrouw van ene naaste of trainer. Laat ie zowel aan andere mensen weten, zodat iedereen diegene dat wil vermag meepraten overheen kwaliteit van zorg plus sponsoring.

Voort: ANP