Natuur is terdege voordat lijf plusteken brein: dat voelen mensen intuïtief terdege aan. Wetenschap bewijst ie zowel: natuur stimuleert eentje gezonde leefstijl. Mensen gaan meer bewegen, ontspannen, ontmoeten plusteken ricocheren indien zij te den natuur zijn. Plusteken dat zet jouw natuurlijke herstelsysteem aan. Maar (kwetsbare) mensen gaan noch uit zichzelf den natuur te voordat hun gezondheid.

Natuur op Recept

Ie concept Natuur op Recept vermag mensen op weg promoten. Noch enkel huisartsen schrijven ofschoon vaker ‘natuur’ voordat. Zowel steeds meer praktijkondersteuners (POH), diëtisten, (fysio)therapeuten, leefstijlbegeleiders, buurtsportcoach of welzijnswerkers wegkapen den natuur aan wegens cliënten plusteken patiënten (letterlijk) op weg te promoten.

Lees hier wie de sprekers zijn en hoe je je aan kunt melden

Vanwege: Nationale Zorggids