Dit test is bedoeld voordat senioren wegens meer inzicht te krijgen ter ie inherent rijgedrag plus helpt wegens met ene lang plus veilig intu te blijven rijden.  Pakweg 90% van alle verkeersongevallen ter onzerzijds land wordt veroorzaakt omdat chauffeurs hun rijrichting noch wasgoed op den situatie afwijzen. Den Rij Bewust Test draagt op ene positieve wijze tijdens aan ene zeker, bewust plus daardoor veiliger verkeersgedrag. Na completering van den test krijgt den snelheidsduivel ene op-maat-gemaakt raadgeving dat helpt bewuster plus daardoor veiliger te rijden. Den test is voordat iedereen kosteloos toegankelijk. 

Den test behandelt verschillende situaties plus meet hoe jouw daarheen mits snelheidsduivel mee omgaat. Zowel wordt den vraag poneren watten jouw onderweg zoal meemaakt. Kennis van verkeersregels plus -borden wordt noch getoetst. Dit is welnu mogelijk via den online VVN Opfriscursus. Wij vooruitzien dat veel weggebruikers profijt beleven van den Rij Bewust Test plus roepen zo geoefend rijbewijsbezitters op wegens dit online test te tenuitvoerleggen. Den Rij Bewust Test is anonimiseren plus den uitsluitsel ervan is geen bewijs van rijgeschiktheid.