Eerste resultaten research

Eentje vijfde van den deelnemers gaf aan dat den algemene gezondheid verslechterd wasgoed tijdens den depressie. Meer dan eentje vierde van den deelnemers voelde zichzelf – ten tijde van ie invulling van den vragenlijst – minder getraind dan voordat den coronacrisis. Uit den interviews bleek dat ouderen dat vaak toeschreven aan ie wegvallen van dagelijkse lichaamsbeweging plusteken minder sporten. Voorts gaven veel ouderen aan dat afspraken met zorgverleners veelvuldig gecanceld werden.

Minder sociale contacten

Uit ie research bleek dat sociale contacten te meer dan 70% van den deelnemers wasgoed afgenomen. Ie verminderde voeling met geliefden, ie wegvallen van vrijwilligerswerk plusteken den afgenomen vrijheid zorgden voordat eentje terugloop van zingeving plusteken kwaliteit van leven. Uit den interviews bleek dat ie tekort aan sociale interacties kon leiden totdat perioden van somberheid, angst plusteken verminderd geluk. Zowel wasgoed den meerderheid van den deelnemers verschrikt wegens besmet te treffen met ie coronavirus.

Tijdelijke maatregelen coronacrisis

Veel ouderen gaven aan den crisissituatie te kunnen accepteren om ie verwachte tijdelijke letter. Zij verwachtten meer moeite te hebben plusteken eentje grotere vermindering van kwaliteit van leven te geoefend indien den coronacrisis nog lange tijdstip zullen voortduren.

Dit research heeft belangrijke inzichten gegeven te den positieve plusteken negatieve resultaten van den coronacrisis voordat ouderen.

Bekijk den resultaten

 

Vervolgonderzoek te den maak

• Den resultaten van ie PHICOP-onderzoek wordt uitgewerkt te eentje wetenschappelijk wetsartikel.
• Den resultaten wordt tweedehands wegens adviezen op te stellen voordat den huidige depressie plusteken voordat mogelijke vergelijkbare situaties te den toekomst.
• Weldra wordt eentje nieuwe vragenlijst verstrooid wegens den langetermijneffecten van den depressie te onderzoeken.

Vasthouden onze webstek te den gaten voordat updates.

Meer verwittiging