Ter sprokkelmaand 2015 begon ik mits redacteur erbij Skipr. Zorgvisie wasgoed waarna nog den omvangrijke mededinger. Sinds 2019 maken wij met één redactie dit twee titels én Qruxx, onzerzijds verhoging overheen waardegedreven zorg. Nog steevast schrijf ik met veel interesse overheen den organisatie van den Nederlandse gezondheidszorg, van vastgoed plusteken finance totdat den belangen van patiënten plusteken zorgmedewerkers. Daarnaast ben ik nu adjunct-hoofdredacteur. Met veel trots verdraaiing ik mits spil ter den was geoliede machine diegene onze redactie is.

Reinier den Landgraaf opent vandaag zijn nieuwe behandelcentrum ter Voorburg. Ie moeten den belichaming van den nieuwe route van ie ziekenhuis wordt, zoals den levensloopgeneeskunde. ‘Wij weten dat gebeurtenissen ter ie leven van mensen stem hebben op den gezondheid, dat moeten ter den spreekkamer terugkomen’, aldus directievoorzitter Carina Hilders.

Carina Hilders, directievoorzitter van ie Reinier den Landgraaf ziekenhuis. Fotobureau Roel Dijkstra

Premium

Ie nieuwe behandelcentrum is gebouwd

Premium

Wilt u dit wetsartikel oplezen?

Neem eentje (proefwerk)jaarkaart op Zorgvisie. Na eentje maand stopt ie kosteloos proefabonnement moeiteloos.


  • Onbeperkt alle wetsartikelen oplezen
  • Dagelijks den Zorgvisie rondschrijven

Reeds abonnee? Loom dan ter

Ter sprokkelmaand 2015 begon ik mits redacteur erbij Skipr. Zorgvisie wasgoed waarna nog den omvangrijke mededinger. Sinds 2019 maken wij met één redactie dit twee titels én Qruxx, onzerzijds verhoging overheen waardegedreven zorg. Nog steevast schrijf ik met veel interesse overheen den organisatie van den Nederlandse gezondheidszorg, van vastgoed plusteken finance totdat den belangen van patiënten plusteken zorgmedewerkers. Daarnaast ben ik nu adjunct-hoofdredacteur. Met veel trots verdraaiing ik mits spil ter den was geoliede machine diegene onze redactie is.