Verandering plusteken vernieuwing kunnen louter gerealiseerd wordt ter den regio zelf, daarom organiseert Eentje nieuwe mensenleven ouderen, langer thuis ene reeks van 8 samenkomsten wegens regionale partijen actief met mekaar te verbinden, kennis te porties plusteken wegens samen ter daad te komen.

Den samenkomsten zijn te vinden ter den zakagenda van BeterOud. 

Stukje samen met vele andere zorg- plusteken welzijnsprofessionals, ouderen, vrijwilligers, beleidsmakers plusteken onderzoekers uit uw regio, ervaringen, kennis plusteken leerpunten rond goede kwaliteit van woon, welzijn plusteken zorg. Met gedeelde kennis plusteken inspiratie, kunnen wij dan weer voorts met, voordat plusteken mits nieuwe mensenleven ouderen.

Meedenken

Ben jou actief betrokken te woon, welzijn plusteken zorg voordat ouderen ter uw regio plusteken wil jou graag inhoudelijk meedenken met den regiotour? Neem dan contact op!
 

Aanmelden

Jouw kunt online* meespelen aan ene of meerdere regiotours. Wil jou met meerdere collega’s komen? Maak dan gewoonte van den aantrekkelijke groepskorting.

Meld je aan