Een schaar speciaal voor de kip

In principe mag je kip knippen met een schaar, maar dit moet wel voedselveilig zijn. De schaar mag natuurlijk tussendoor niet voor andere doeleinden gebruikt worden. Ook moet de schaar goed schoon te maken zijn. In het algemeen zijn scharen lastiger goed schoon te maken dan messen. Voor de horeca zijn speciale scharen voor het knippen van gevogelte beschikbaar dus het knippen van de kip is mogelijk!

Uit bovenstaande kun je al opmaken dat iedereen een ander beeld heeft bij hygiënisch werken. Daarom zijn er hygiënecodes opgesteld om veilig met voedsel om te gaan. Vanuit de hygiënecodes ontstaan soms registraties die niet altijd nodig zijn.

Ga in gesprek over voedselveilig werken

Welke hygiënecode past bij jou?


Een hygiëncode is een praktische vertaling van het HACCP-plan. Welke past bij jouw organisatie?


Test de hygiënecode