Ene schare speciaal voordat den kip

Te principe mogen jouw kip trimmen met ene schare, maar dit moeten welnu voedselveilig zijn. Den schare mogen natuurlijk tussendoor noch voordat andere doeleinden tweedehands wordt. Zowel moeten den schare terdege schoon te maken zijn. Te ie generaal zijn scharen lastiger terdege schoon te maken dan messen. Voordat den horecasector zijn speciale scharen voordat ie trimmen van gevogelte vacant dus ie trimmen van den kip is mogelijk!

Uit voorgaande kun jouw alhoewel potverteren dat iedereen ene ander beeld heeft tijdens hygiënisch werken. Daarom zijn er hygiënecodes opgesteld wegens veilig met voedsel wegens te gaan. Vanuit den hygiënecodes realisatie somwijlen registraties diegene noch immermeer nodig zijn.

Ga ter gesprek overheen voedselveilig werken

Welke hygiënecode past tijdens jou?


Ene hygiëncode is ene praktische vertaling van ie HACCP-plan. Welke past tijdens jouw organisatie?


Test den hygiënecode