Via ene scala aan metingen plus gegevens van den gebruiker genereert Ancora ene wetenschappelijke gezondheidscheck. Nuttig wegens alarmerende signalen tijdig op te pikken plus preventief ter te pikken, maar zowel wegens chronisch zieken te volgen plus ondersteunen. Eerste uitproberen toestaan ene positief effect zien op onder meer den bloeddruk plus ie voedingspatroon van den gebruikers.

Financiering

Ene uitgestrekte horde wegens den innovatieve werkmethode voorts op te schalen, is den financiering. Den 5 miljoen euro diegene Ancora totdat dusverre ophaalde, komt van mensen diegene uit ideële of academische motieven investeren. Voorts zijn ie vooral werkgevers diegene interesse voordoen. Structurele financiering voordat preventie is lastig ter ie huidige zorglandschap, zo vertelde Ancora-oprichter Rahul Gannamani voorheen ter ene artikel van Zorgvisie. ‘Preventie heeft systemische waarde, ie is noch ene bestaande markt.’

Onderbrak den investering van den Rabobank schenkkan Ancora den technologie voorts uitbouwen plus uitbouwen.