Raad van Ouderen

Den Raad van Ouderen bestaat uit 11 betrokken leden van regionale ouderendelegaties plusteken landelijke ouderenorganisaties diegene ene veelzijdig netwerk van ouderen vertegenwoordigen. Den Raad van Ouderen heeft indien hoofddoel wegens met den betrokkenen van ie Verdrag voordat den Ouderenzorg, waaronder VWS, mee te denken overheen hoe support plusteken zorg voordat ouderen ie liefste vorm gegeven schenkkan wordt. Den Raad komt regelmatig onder mekaar plusteken richt zichzelf op:

  • ie agenderen van actuele plusteken relevante thema’s vanuit ie perspectief van ouderen;
  • meedenken overheen den wending plusteken inhoud van den verschillende oprichten te ie Verdrag voordat den Ouderenzorg;
  • ie uitbrengen van adviezen (gevraagd plusteken ongevraagd) overheen actuele vraagstukken rondom support plusteken zorg voordat ouderen;
  • ie leggen van den verbinding met den regionale achterbannen.

Den Raad wordt ondersteund vanwege ene coördinator ouderenparticipatie van BeterOud plusteken is bereikbaar vanaf e-mail: rvo@beteroud.nl.

raad-ouderen-samenwerkingsverband-samenwerken-krachten

             ‘Noch praten overheen ouderen, maar mét ouderen.’

Verdrag voordat den ouderenzorg

Samen met 40 andere partijen watergang Minister den Jonge ter maart van dit klas ene Verdrag voordat den Ouderenzorg, ene samenwerkingsverband waarin iedereen diegene voordat plusteken met ouderen werkt den krachten bundelt. Met ie verdrag komen den deelnemers samen ter daad wegens verlatenheid onder ouderen te signaleren plusteken te doorbreking, goede zorg plusteken support thuis te organiseren plusteken den kwaliteit van den verpleeghuiszorg te verbeteren. Tussentijds is ie veel deelnemende partijen gegroeid totdat weids 170.

Meer inlichting