Tekort aan toegankelijke kennisgeving

Objectieve kennisgeving op ene meldkamer plek is den belangrijkste voorwaarde wegens den voorbereiding op ie levenseinde makkelijker te maken, concludeert den Raad van Ouderen. Ie krapte aan toegankelijke kennisgeving overheen den mogelijke keuzes ter den laatste levensfase is vitaal. Men adviseert één plek met kennisgeving plusteken standaardwilsverklaringen diegene aarden kunnen wordt aan persoonlijke willen. Op dit plek zullen zowel ene generaal protocol of handleiding willen komen voordat ouderen zelf, geslacht, verzorgenden plusteken professionals wegens den stappen voordat den laatste ontwikkelingsfase van ie leven zo juist mogelijk voordat te klaarmaken plusteken te doorlopen.

https://youtu.be/DVHeAnukcaY

 

Bewustwordingscampagne

Voorts is ie noodzakelijk wegens denken plusteken praten overheen ie levenseinde ter te bedden ter den reguliere zorg, zonder dat er sprake is van acute dreiging. Den Raad van Ouderen adviseert daarom wegens zin plusteken urgentie van ie voorbereiden op ie levenseinde meer voetlicht te geven ter den media. ‘Start ene landelijke bewustwordingscampagne, overheen ie pa wordt ter den volle breedte, waarbij ie levenseinde ene beslissend onderdeel is. Met daaraan gekoppeld ene programma met lokale plusteken regionale activiteiten. Plus bijvoorbeeld den mogelijkheden voordat individuele gesprekken met professionals.’ aldus den Raad.  

Bekijk ie raadgeving overheen levenseinde

Meer oplezen