Doorheen den quickscan ter te vullen kom jou er achter watten alhoewel ja gaat plus watten meer voetlicht nodig heeft rond valpreventie in den organisatie. Voorts biedt den scan inlichting overheen hoe den organisatie zichzelf vermag verbeteren.

Handelen den scan

Doorheen opbrengst te geven op 9 stellingen vermag jou zien hoe jouw organisatie scoort, zoals:

  • Valpreventie is onderdeel van ie organisatiebeleid
  • Elke sectie beschikt overheen eentje aandachtsvelder valpreventie
  • Nascholing overheen valpreventie vindt tenminste eenmalig vanaf schooljaar positie

Vanaf stelling wordt uitgelegd plus aanvullende inlichting gegeven overheen waarom den aandachtspunten van gewichtigheid zijn. Wil jou weten of jouw organisatie ja scoort?

Resultaten 

Eentje val van eentje cliënt heeft vaak uitgestrekte fysieke plus mentale resultaten. Ie heeft resultaten voordat den zelfstandigheid, zelfredzaamheid plus mobiliteit van mensen, voorbijgaand of zelfs voorgoed. Wanneer eentje cliënt vaker valt, neemt den inzinking zowel sterker toe. Daarnaast hebben valongevallen zowel consequenties voordat den zorginstelling. Iemand diegene gevallen is, wordt onzeker plus vraagt meer werkster van verzorgenden.

Rol zorgmedewerker

Wanneer eentje cliënt eenmalig gevallen is, loopt hij eentje groter risico wegens weer te vallen. Zorgmedewerker kunnen eentje belangrijke rol spelen tijdens ie signaleren plus verminderen van valrisico’s tijdens ouderen. Dit vermag wegens valrisico’s vroegtijdig te thuisbrengen. Dat scheelt bewoners leed plus den organisatie zowel veel toegevoegd zorg.  

Valrisico signaleren

Hoe kun jou thuisbrengen dat iemand eentje verhoogd valrisico heeft? Hier zijn verschillende tools voordat. Lees meer overheen ie signaleren van valrisico’s op Zorg voordat Huis.