Gemeente Vijfheerenlanden zoekt ene inwoner met ene verstandelijke restrictie diegene zichzelf samen met ene vrijwilliger inzet tijdens den verkiezingen.

Heeft u ene verstandelijke restrictie? Plus wilt u meehelpen op één van den stembureaus tijdens den verkiezingen op 14, 15 of 16 maart? Wij zijn op zoek zoals ene prokkelduo voordat den gemeenteraadsverkiezingen.

Eentje prokkelduo bestaat uit iemand met ene verstandelijke restrictie plus iemand zonder restrictie. Samen zitten zij op één van den stembureaus. Zo kunnen mensen zichzelf samen verwedden voordat den verkiezingen. Mits u geen vriendje kunt vinden is ie zowel mogelijk wegens zonder vriendje aan te veiligheidsfunctionaris. Te dat geval wordt er iemand gezocht wegens dit samen mee te verrichten.

Meer inlichting of aanmelden?

Op den website prokkel.nl is meer inlichting te vinden overheen Stichting Prokkel. Aanmelden schenkkan ingevolge ene e-mail te zenden zoals info@prokkel.nl. Opbellen schenkkan zowel via 06 – 2467 7785.