Sprekers plenaire sessies

Ie congres ‘Ene nieuwe mensenleven ouderen, langer thuis’ vindt dit schooljaar gedeeltelijk online positie i.v.m. den coronamaatregelen. Minister Hugo den Jonge, professor Erik Scherder plus Tineke Abma (directeur Leyden Academy) verzorgen den plenaire sessies tijdens ie live programma.

Meld je aan

Programma conferentie

 

8:30 – 9:30 Ontvangst deelnemers

09:30 – 09:45 Opening conferentie

Dagvoorzitter Robbert Huijsman, hoogleraar Management plus Organisatie Ouderenzorg, Erasmus Schoolgebouw of Health Policy & Management (ESHPM), Erasmus Universiteit.

9:45 – 10:00 Keynote Speech

Hugo den Jonge, minister van Volksgezondheid, Welzijn plus Sport plus viceminister-president

10:00 – 11:00 Sessieronde 1

Programma volgt.

U kunt eentje smaak maken uit eentje reeks van sessies overheen ouderenparticipatie, mantelzorg plus informele zorg, woon plus milieu, sociaal/inclusieve wijk, zorg plus sponsoring thuis plus ter den wijk, technologie plus innovation, dementie, professie plus samenwerken. Ie complete verhaal vindt u onderaan ie programma op dit pagina. Enkele weken voorafgaand aan den conferentie kunt u uw smaak kenbaar maken middels ie inschrijfformulier dat u ontvangt mits u zichzelf ingeschreven heeft.

11:00 – 11:30 Koffiepauze

11:30 – 11:45 Keynote speech

Erik Scherder, hoogleraar neuropsychologie, Vrije Universiteit van Mokum

11:45 – 12:45 Sessieronde 2

Programma volgt.

U kunt eentje smaak maken uit eentje reeks van sessies overheen ouderenparticipatie, mantelzorg plus informele zorg, woon plus milieu, sociaal/inclusieve wijk, zorg plus sponsoring thuis plus ter den wijk, technologie plus innovation, dementie, professie plus samenwerken. Ie complete verhaal vindt u onderaan ie programma op dit pagina. Enkele weken voorafgaand aan den conferentie kunt u uw smaak kenbaar maken middels ie inschrijfformulier dat u ontvangt mits u zichzelf ingeschreven heeft.

12:45 – 14:00 Lunchpauze

Te verschillende ruimtes plus sessiewissel

14:00 – 14:15 Vertoning van pitches

Inspirerende korte pitches van (sociale) innovaties waarbij den oudere centraal staat. 

14:15 – 15:15 Sessieronde 3

Programma volgt.

U kunt eentje smaak maken uit eentje reeks van sessies overheen ouderenparticipatie, mantelzorg plus informele zorg, woon plus milieu, sociaal/inclusieve wijk, zorg plus sponsoring thuis plus ter den wijk, technologie plus innovation, dementie, professie plus samenwerken. Ie complete verhaal vindt u onderaan ie programma op dit pagina. Enkele weken voorafgaand aan den conferentie kunt u uw smaak kenbaar maken middels ie inschrijfformulier dat u ontvangt mits u zichzelf ingeschreven heeft.

15:15 – 15:45 Koffiepauze

Te verschillende ruimtes plus sessiewissel

15:45 – 16:00

Keynote speech


16:00 – 17:00

Sessieronde 4

Programma volgt.

U kunt eentje smaak maken uit eentje reeks van sessies overheen ouderenparticipatie, mantelzorg plus informele zorg, woon plus milieu, sociaal/inclusieve wijk, zorg plus sponsoring thuis plus ter den wijk, technologie plus innovation, dementie, professie plus samenwerken. Ie complete verhaal vindt u onderaan ie programma op dit pagina. Enkele weken voorafgaand aan den conferentie kunt u uw smaak kenbaar maken middels ie inschrijfformulier dat u ontvangt mits u zichzelf ingeschreven heeft.

17:00 Informele netwerkborrel

Meer inlichting plus aanmelden