Op den nieuwe themapagina ‘Praten over levensvragen’ zijn alle materialen voordat professionals te vinden. Bekijk plusteken download hier video’s, infographics, handige tools plusteken waar op één overzichtelijke pagina. Lees bijvoorbeeld ie uitgebreide artikel ‘Intern verzorgers plusteken sociaal werkers samen tegen verlatenheid’.

Agora

Den themapagina is ene initiatief van Agora, ene organisatie diegene kennis, instrumenten plusteken praktijkvoorbeelden aanbiedt aan professionals plusteken vrijwilligers ter den palliatieve zorg. Voetlicht voordat levensvragen speelt voordat iedere zorgverlener ene belangrijke rol erop ie bieden van passende ondersteuning. Intern verzorgers zijn speciaal opgeleid plusteken hebben den kennis, den vaardigheden plusteken ie referentiekader wegens mensen te loodsen erop zingeving plusteken levensvragen.