Den poster (met infographic) kun jou ophanging wegens meer bewustzijn te creëren overheen ie thema ‘vertrouwelijkheid plusteken seksualiteit’ of ie bespreekbaar te maken. Jouw kunt reacties inventariseren met ene invulformulier plusteken ie daarna ter ene teamoverleg of met ene menigte bewoners doorspreken. 

Huidhonger voort coronacrisis

Noëlle Sant, expert thema Vertrouwelijkheid plusteken seksualiteit van Vilans: ‘Watten ik heb gemerkt, is dat den bewustwording omtrent vertrouwelijkheid plusteken seksualiteit tijdens den coronacrisis vergroot is. Iedereen begrijpt hoe ie is wegens ene tekort te hebben aan aanraking plusteken vertrouwelijkheid. Huidhonger kwam ik zowel veel ter den media tegen. Ie thema is belangrijker dan uiteindelijk werd! Ter den zorgverlening worden den behoefte waargenomen. Ik hoorde zowel welnu zorgverleners zeggen dat zij dan uitgerekend ene arm wegens iemand heen sloegen, omdat den huisgezin dit noch kon uitvoeren…’

Den poster is ontwikkeld ter ie kader van ie project Seksualiteit plusteken Vertrouwelijkheid ter ie Verpleegtehuis ter ene Lerend netwerk (SIVIL). Ter den volgende rondschrijven van Zorg voordat Huis verschijnen meer materialen diegene binnenshuis dit project ontwikkeld zijn.