Huisarts Brenda Ott vertelt te dit filmpje overheen bijzondere consulten diegene realisatie onderbrak ie werken met ie web van Positieve Gezondheid realisatie. Overheen eentje mevrouw van start 70 bijvoorbeeld met klachten waarvan den huisarts immermeer denken ‘Watten moeten ik ermee’. Voort ie web te usances kreeg zij nieuwe inzichten. 

Patiënt-artsrelatie verbetert

Belangrijker nog: den arts-patiëntrelatie verbeterde. ‘Na eczeem van ie consultatie kijk jou mekaar huwelijk even te den ogen plus honingbij eentje volgend consultatie is ie eentje ander sentiment. Ik merknaam dat den arts-patiëntrelatie hierdoor verbetert. Dat is watten mij aan ie werken met positieve gezondheid huwelijk intact veel energie verstrekken plus zowel den moed wegens ie steeds weer weer te tenuitvoerleggen.’

Brenda Ott is huisarts plus bestuurslid van Laego, ie rustiek netwerk van kaderartsen ouderengeneeskunde, één van den vrouwen van BeterOud.​

Meer inlichting