Lees ie research

Oud-sociaal werkers van ie klas Sjef van der Klein plus Jenny Zwijnenburg onderzochten watten ouderen nodig hebben wegens zo lang mogelijk gezondheidsbevorderend plus gelukkig thuis te blijven woon. Ie oplossing: ene sterker plaatselijk netwerk, gebouwd voort wasgoed opgeleide sociaal werkers.

10 typen ouderen: Van actieven totdat zorgmijders

Ter hun research ontdekten Van der Klein plus Zwijnenburg tien typen ouderen ter den wijk. Variërend van ouderen diegene volledig zelfstandig zijn plus ene actieve bijdrage aan den wijk leveren met hun vrijwilligerswerk, totdat ouderen met enkelvoudige problematiek, meervoudige grotere plus complexere vragen plus met zorg mijdende ouderen diegene zowel sociaal, emotioneel, psychische indien lichamelijk reuze kwetsbaar zijn.

Meer kennisoverdracht