Ter ie research zoals ene 54-jarige man – oud-directeur van stichting Kanjer Wil – uit Almere diegene verdacht wordt van zedendelicten, is op woensdag 2 maart ene tweede verdachte aangehouden. Ie gaat wegens ene 20-jarige man uit Almere diegene verdacht wordt van seksueel misbruik. Dit meldt den politie. 

Den ex-directeur van den goede doelen stichting Kanjer Wil is op woensdag 23 sprokkelmaand voordat den derde keer aangehouden omdat hij den onderbrak den tribunaal schorsingsvoorwaarden had overtreden. Hij zit nou ter voorarrest plusteken den (zeden)rechercheurs onderzoeken recente meldingen plusteken aangiftes tegen den man. Hij wordt verdacht van ontucht met meerdere minderjarige jongens. Den recherche kijkt zowel weer zoals ene tal aangiftes diegene voorheen zijn gedaan plusteken voortkomen uit ie sociale netwerk van den verdachte plusteken/of stichting Kanjer Wil.

Kanjer Wil Nederland vervult willen van ernstig of chronisch zieke nageslacht plusteken hun stamhuis. Daarvoor wordt poen ingezameld. Den ontucht zullen hebben plaatsgehad ter januari 2020 tijdens ie werkgelegenheid van den verdachte voordat Kanjer Wil.

Om: Nationale Zorggids