Hoe behoud jij ie vreugde te jij werkgelegenheid te dit lastige tijden? Op dit vraag geven Maaike van Houten plusteken Jan van Setten uitkomst te Podje Vreugde, ene podcast van PGGM&CO ter ere van den dag van ie werkplezier te den zorg.

Op 25 januari, den dag van ie werkplezier te den zorg, geven ledenvereniging PGGM&CO professionals te zorg plusteken welzijn ene portie reserve werkplezier geschenk met ‘Podje Vreugde’. “Kloppend wegens hun werkplezier te dit tijden ene boost te geven. Want vreugde hebben is ene beslissend onderdeel van jij werkgelegenheid plusteken helpt jij wegens dit gezondheidsbevorderend te blijven uitrichten”, stelt den ledenvereniging.

Den podcast wordt gehost voort Niek van greneboom Adelstand, veelgevraagd spreker plusteken succes schrijver, van o.a. ie proza Zet den patiënt op 2. Zijn gasten zijn Maaike van Houten plusteken Jan van Setten. Van houten is ene vlotte verpleger diegene doorbrak op TikTok plusteken Instagram met haar raadsels plusteken woordgrappen plusteken heeft zelfs haar inherent scheurkalender. Zowel tijdens den radio is zij noch onopgemerkt gebleven plusteken verscheen zij te december iedere voormiddag te den ochtendshow van Radio 538. Van Setten is noch eenzaam ene meester van den taal, één van Nederlands uiterst gevraagde spreker overheen leiderschap plusteken verandering maar hij heeft zowel ene bijzondere kijk op werkplezier.

Samen geven zij te den podcast verschillende originele tips wegens zowel te dit vaak lastige tijden jij werkplezier te beschermen plusteken zelfs uit moeilijke momenten weliswaar vreugde plusteken energie te halen.

Beluister hier den podcast