Zoals Timo plus Corrie, diegene te den podcast ‘Leven met een LVB’ zei waar zij tegen aan wandelen te hun leven. Andere besproken onderwerpen zijn stress onder clienten, seksueel misbruik, LVB plus ggz, werkgelegenheid, verlatenheid, riskant rijrichting, online rijrichting plus den rol van ie netwerk. Zowel Boris van der Ham (voorzitter van den VGN) is spreker te eentje cessie diegene op 15 december verschijnt plus diegene gaat overheen ie meespelen te den samenleving voordat mensen met eentje licht verstandelijke restrictie.

Luister den nieuwste cessie

Leven met eentje licht verstandelijke restrictie is noch steevast makkelijk. Zeker noch te eentje vennootschap diegene steeds ingewikkelder wordt. Host Nathalie Koopman praat met Timo Holierhoek (te vorming totdat ervaringsdeskundige), Corrie van Bijnen plus haar subjectief instructeur John Devilee. Corrie plus Timo zei waar zij tegen aan wandelen te hun leven plus watten zij graag verschillend willen zien. John Devilee is instructeur onder Middin plus vertelt watten hij tegenkomt tijdens zijn werkgelegenheid.

Luister den podcast ‘Clienten overheen leven met eentje LVB’ via:

Indien jouw jouw abonneert, ontvang jouw vanzelf bewering mits er eentje nieuwe cessie online staat. Zowel zijn reacties zeer welkom. Stuurwiel jouw reactie zoals Danielle Dijs, coördinator LVB onder Middin. 

Overheen Studio LVB

Te Studio LVB draait ie wegens den vraag: hoe bieden wij mensen met eentje licht verstandelijke restrictie (LVB) den juiste zorg plus begeleiding zodat zij zichzelf staande kunnen liefhebben te eentje vennootschap diegene steeds ingewikkelder wordt? Medewerkers van Middin plus samenwerkingspartnevrs porties hun kennis plus ervaring. Den eerste serie van 10 afleveringen is tussentijds weids 2600 keer beluisterd.