Den zorg kleurt steeds groener. Green teams komen met allerlei initiatieven plusteken kennisplatforms rijzen mits paddenstoelen uit den vloer. Tijdelijk zijn zo’n 300 partijen onder den Green Overeenkomst Duurzame Zorg 2.0 aangesloten. Redacteur Laura van Elst vroegtijdig zichzelf over of dit vooral eentje leuk praatgroepje is plusteken duurzaamheid vooral mits populaire marketingterm wordt tweedehands, of dat er feitelijk stappen zijn gezet. Ie leidde totdat eentje doorlopende serie op Zorgvisie.

podcast icon

Luister zoals den zending

Ter den podcast Voorzorg praat zij met redacteur Sytse Wilman overheen den noch te uitvallen groene gebaar plusteken ontwikkelingen. Opzienbarend daarbij zijn den audiofragmenten uit interviews met bevlogen professionals plusteken zorgbestuurders. Plusteken speciaal voordat den Voorzorg-luisteraars hebben duurzaamheidsboegbeelden Cathy van Beek plusteken Evelyn Brakema eentje persoonlijke teken ingesproken.