Ie programma (Ont)Voorschrift den Zorg bestaat dit klas tien klas. Weliswaar zullen ie volgens Vilans-directeur tactiek plus organisatie Henk Nies nooit ‘uit’ zijn, zo zegt hij te podcast Voorzorg van Zorgvisie. ‘Er komen immer regels ter plus dus zullen er immer regels opgeruimd willen wordt.’ Coureur Irma Harmelink vertelt hoe zij te haar organisatie Elver voortdurend scherpgerand blijft op nieuwe regels.

Henk Nies verstrekken te den 25e overdracht van podcast Voorzorg eentje voorbeeld uit zijn inherent organisatie. Waarna zij op den geldstukken moesten letten, voorbereid eentje van den medewerkers van Vilans dat post-its enkel nog verkrijgbaar zullen zijn mits dit vooraf aangevraagd werden. Ie aanvraagformulier worden echter op greneboom vlucht mits belemmerend geoefend.

Dit podcast is hieronder te luisteren te den embedded versie. Jouw schenkkan hem uiteraard zowel op eentje ander uur, te den wagen of tijdens ie rennen, luisteren op den kennis platforms mits Spotify, Soundcloud plus Apple Podcasts.