Den Emfit

Ie expertise-team Slaap / Wake doet vanuit den Innovation-impuls research zoals meetapparatuur waar den cliënt geen last van ondervindt. ’Plus dat hebben wij gevonden te den Emfit: eentje sensor diegene jij onder ie matras legt plusteken diegene tijdens den nacht den slaap monitort’, aldus Yvonne Koomen van WLG. ‘Daarnaast liefhebben wij onzerzijds bezig met vergelijkend research zoals technologie wegens slaap te meten. Wij checken of den gegevens van den Emfit overeenkomen met diegene van den MotionWatch (slaaphorloge), diegene wij hoewel jaren usances.’

Gegevens verzamelen

Vrijdag 18 juni ging den pilot van start gedurende viertal cliënten van locatie den Vijzelmolen, diegene mogelijk kampen met slaapproblemen. Jerry van der Weg: ‘Wij hebben intakegesprekken gevoerd plusteken den Emfits situeren. Den Innovation-impuls (Vilans plusteken Academy Ie Gehucht) tweedehands den opgehaalde gegevens voordat den vergelijking tussen den Motionwatch plusteken Emfit. Ie slaapteam analyseert den opgehaalde gegevens wegens ie slaapgedrag van den client te analyseren plusteken gedurende slaapproblemen adviezen te geven. Hopelijk achterhalen wij zo den redenen van den slaapproblemen plusteken kunnen wij den slaapkwaliteit van onze cliënten verbeteren.’

Weldra meer!