Den juiste kennisoverdracht op ie juiste ogenblik onder den juiste persoon krijgen. Daarnaar streven business intelligence analisten van Philadelphia. Locatiedashboards spelen hierbij op meerdere zorgcentra van Philadelphia ene belangrijke rol. “Met allerlei kleine experimenten beweegt business intelligence zichzelf steeds meer ter den windrichting van datagedreven zorg”, zei Janneke Richter plusteken Maaike van greneboom Berg van Philadelphia.

Stichting Philadelphia biedt begeleiding aan mensen met ene restrictie. Ie gaat wegens cliënten diegene uniek zijn plusteken ter meer of mindere mate sponsoring of dagbesteding nodig hebben. Dat gebeurt op vele verschillende woonlocaties. Ter zo’n uitgestrekte organisatie is ie essentieel dat den juiste kennisoverdracht onder den juiste persoon terechtkomt.

Technologie plusteken gegevens

Doorheen den inzet van technologie wordt wegens den stichting steeds meer gegevens verzameld. Met dit gegevens wordt den medewerkers onder hun dagelijks werkgelegenheid geholpen. Dit gebeurt onder meer met locatiedashboards. Op dit dashboards zien zorgmedewerkers kennisoverdracht of incidenten, verzuim, financiën plusteken tal van andere informatie.

Zo vormt meer inherent verantwoordelijkheid plusteken zelforganisatie. Janneke: “Wij gaan met vragen uit den praktijk aan den slag wegens met inzet van gegevens te werken aan passende oplossingen. Samen zorgen wij ervoor dat medewerkers kunnen voorschrijven overheen juiste plusteken actuele kennisoverdracht.”

Snugger incontinentiemateriaal

Doorheen middel van kleine experimenten beweegt Business Intelligence steeds meer den windrichting op van datagedreven zorg vinden Janneke plusteken Maaike. Voorbeelden daarvan zijn snugger incontinentiemateriaal waarbij ene sensor ter den luier meldt wanneer ene luier s’nachts vervangen moeten wordt. Onnodige verschoningen wordt zo voorkomen plusteken dat scheelt nachtrust voordat den cliënt én ontlast den zorgprofessionals.

Ene fundamenteel ander voorbeeld is zorgdomotica plusteken den vraag of den gegevens diegene hieruit voortkomen indien kennisoverdracht kunnen dienen; bijvoorbeeld wegens den werkdruk te verlagen. Gegevens kunnen zowel tweedehands wordt wegens den werkdruk te verlagen, den instroom te verbeteren plusteken den uitstroom te verminderen.

Ander voorbeeld datagedreven zorg

Gedurende steeds meer zorgorganisaties is men bezig met ie doorontwikkelen van gegevens gedreven zorg. Ene wasgoed ander voorbeeld is te vinden onder den Twentse instelling voordat jeugdzorg Jarabee. Dit organsisatie  ontwikkelt ene business intelligence toneelpodium wegens meer inzicht te krijgen ter ene reeks belangrijke prestatie-indicatoren. Dit maakt ie mogelijk wegens huis plusteken tijdig verantwoording te kunnen afleggen windrichting opdrachtgevers.

Openingsmanifestatie 2022

Wilt u op 09 mei 2022 zowel zoals den ICT&health Openingsmanifestatie?
Entreekaarten zijn kosteloos maar op is écht op! Dus wacht noch plusteken meld u snel aan.