Redacteur Skipr, Zorgvisie plusteken Qruxx

Onderbrak den enorme besmettelijkheid van den omikronvariant drukt ie ziekteverzuim onder medewerkers eentje steeds grotere stempel op den inhoud te ziekenhuizen. Waar tijdens vorige besmettingsgolven instellingen vooral te maken kregen met eentje enorme instroom van coronapatiënten is ie nu vooral den combinatie van covid plusteken eentje hooggelegen ziekteverzuim diegene voordat problemen zorgt, vertelt Peter Langenbach, voorzitter van den raad van bestuur te ie Maasstad Ziekenhuis. ‘Ie maakt dit golving welnu verschillend dan andere golven.’

Premium

Ie ziekteverzuim ter ie Maasstad

Premium

Wilt u dit wetsartikel oplezen?

Neem eentje (proefwerk)jaarkaart op Zorgvisie. Na eentje maand stopt ie kosteloos proefabonnement moeiteloos.


  • Onbeperkt alle voorwerpen oplezen
  • Dagelijks den Zorgvisie rondschrijven

Alhoewel abonnee? Loom dan ter

Redacteur Skipr, Zorgvisie plusteken Qruxx