Peter Bennemeer is den nieuwe voorzitter van den Zeeuwse Zorg Samenwerking, eentje stap opgericht samenwerkingsverband van 62 zorgorganisaties ter den regio wegens den zorg toegankelijk te liefhebben ter den provincie. Ie project komt voort uit den tegemoetkoming diegene den regio kreeg nadat den geplande verplaatsing van den marinierskazerne zoals Vlissingen noch doorging. Eentje sector van diegene tegemoetkoming wordt tweedehands voordat den zorg.

Vanuit ie project heeft ter 2020 eentje data-analyse plaatsgevonden overheen den verwachte personeelstekorten ter Zeeland, den toegankelijkheid van den acute zorg plus den sponsoring aan ouderen. Op poot hiervan is eentje actieplan vervaardigd dat wordt uitgewerkt totdat concrete acties.

Versnellen

“Ik wil mij den komende tijdstip verwedden wegens dit samenwerkingsverband, maar vooral den verandering diegene nodig is, te verstevigen plus te versnellen”, zegt den oud-bestuurder van Bernhoven. “Wij kunnen noch langer wachten: dit is ie ogenblik wegens aan den slag te gaan met ie vacant liefhebben van den zorg voordat Zeeland.” Indien voorzitter van ie samenwerkingsverband neemt hij hetstokje overheen van Rene Smit, snelheidsduivel ZorgSaam