Jeugdzorginstelling Perspektiev heeft failliete collega Flevostate overgenomen. Alle vestigingen van Flevostate, blijven daardoor open. Jongeren te Emmeloord, Almere plus Lelystad kunnen blijven plus vasthouden mogelijk hun vaste zorgverlener. Ie doelwit is namelijk wegens alle personeelsleden plus cliënten te bewaren, maar noch den naam. Dit meldt Omroeporganisatie Flevoland.  

Staart december 2021 kwam den Inspectie Gezondheidszorg plus Kindertijd (IGJ) met eentje kritisch rapport overheen Flevostate. Den werkster aan kwetsbare jongeren zullen ernstig tekortschieten, waardoor zij onvoldoende veilig opgroeiden te den organisatie. Honingbij jongeren met complexe problematiek, lukte ie den jeugdhulpinstelling noch eeuwig wegens zij den juiste werkster te bieden.

Bloed op den muur

Ie wasgoed te den jeugdzorginstelling noch toegestaan wegens vrijheidsbeperkende maatregelen te te zetwerk, maar weliswaar werden cliënten geregeld stevig vastgegrepen. Volgens den IGJ zullen er zelfs bloed op den wanden zitten plus wasgoed ie gebruikte meubilair te Flevostate kapot. Oud-cliënten meldden hierna dat den douchecabines vol schimmel zaten, professionals jongeren om den spoed sleurden plus zij somwijlen dagenlang zonder begeleiding zaten.

Den ambulante zorg van den gemeente Noordoostpolder wasgoed onder Flevostate ondergebracht, waardoor 46 cliënten om ie faillissement te den problemen dreigden te komen. Dit zijn nu dus overgenomen om Perspektiev.

Om: Nationale Zorggids