Flevostate biedt jeugdhulp op locaties ter Emmeloord, Almere plusteken Lelystad. Onderbrak den overname moeten den zorg voordat jongeren om kunnen gaan. “PerspektieV streeft er zoals dat alle cliënten diegene nog ter zorg zijn te Flevostate dit te PerspektieV voort kunnen zetwerk met dezelfde behandelaar plusteken ter dezelfde vorm. Den zorgverlening onder den naam Flevostate houdt vanaf 1 maart op te bestaat plusteken gaat onder onze inherent naam voorts”, laat  Open ter Burg, directeur te PerspektieV, weten.

Kwetsbare jongeren

PerspektieV is met weids 100 medewerkers actief ter locaties ter Friesland, Overijssel, Flevoland plusteken Gelderland. Den organisatie begeleidt kwetsbare nageslacht plusteken jongeren tussen den 12- plusteken 24 schooljaar oud, diegene probleemgedrag vertonen, zowel intramuraal indien trekkend.