petra portret

Ene volwaardig leven voordat iedereen

Begeleiding à lade carte plusteken Vernieuwing-impuls Gehandicaptenzorg waren onderdeel van ie programma Volwaardig Leven van ie ministerie van VWS. Onder den noemer Begeleiding à lade carte werkten veertig zorgorganisaties twee schooljaar lang aan vernieuwing van den persoonsgerichte zorg. “Wij hebben zij begeleid honingbij den uitvoering van den vernieuwingen”, vertelt projectleider Petra van Alphen. “Plusteken wij hebben kip geholpen den lessen diegene zij leerden te porties met andere organisaties. Den belangrijkste lesuur? Vernieuwing vraagt veel co tussen plusteken met jawel. Samen onderweg zijn is nog belangrijker dan meteen eentje vraag willen vinden. Jou kunt stap persoonsgerichte zorg geven, mits jouw weet watten den persoon wil.”

portret rian

Zowel honingbij Vernieuwing-impuls stond co bovenaan. “Met technologie kunnen wij persoonsgerichter werken”, vertelt Rian van den Schoot, directeur cluster Leren, innoveren plusteken onderzoeken. “Maar ie invoeren van technologie mits sponsoring van den zorg is nog noch zo makkelijk. Vitaal is wegens uit te gaan van den vraag van den cliënt plusteken te loeren watten technologie daarbij schenkkan uitvoeren. Dat betekent eentje andere wijze van loeren zoals zorg verlenen. Plusteken op eentje andere wijze te gesprek gaan met cliënten plusteken naasten. Met den Vernieuwing-impuls hebben wij eentje nieuwe samenspraak op snelheid gebracht.”

Ofschoon met nu is met den twee projecten den persoonsgerichte zorg onderbrak sociale plusteken technologische vernieuwing voorts gebracht. Met daarbij veel opgeleide lessen wegens ie te den toekomst nog huis te uitvoeren. Jou leest alle lessen te den rapporten. Van Begeleiding à lade carte is er eentje eindverslag. Van Vernieuwing-impuls eentje voortgangsrapport, omdat dat project nog eentje half schooljaar verlengd is. Wil jouw den vertellen van Petra van Alphen plusteken Rian van den Schoot oplezen? Klik dan op den linksaf.