Eén op den vijf werknemers heeft last van psychische klachten. Hoe kun jouw mits werkgever den juiste steunpilaar bieden? Hoe ga jouw ie gesprek aan overheen passend werkgelegenheid, zodat blijven werken mogelijk vervaardigd wordt? Waar kun jouw den juiste interventies plus werkster vinden? Dit vragen heeft Suzanne van Schor plus haar team beantwoord te den recent verschenen hulpbetoon, in haar promotieonderzoek “Den Mentaal Gezonde Zaak”. Dat meldt Tilburg University, 

Met den juiste steun kunnen werknemers (te aankunnen werkgelegenheid of werkomgeving) aan ie werkgelegenheid blijven. Den rol van den leidinggevende, mits eerste aanspreekpunt voordat medewerkers, is hierin cruciaal. Zowel Arbo plus HRM-professionals dragen gedurende aan ie versterken van leidinggevenden te hun organisatie. Zij kunnen hierbij gewoonte maken van den hulpbetoon “Blijven werken met psychische klachten”. Ter den hulpbetoon wordt 5 praktische handvatten omschreven wegens medewerkers met psychische klachten te ondersteunen: signaleren van problemen, gesprek aangaan, stimuleren inherent regie medewerker, samen werkaanpassingen maken plus den juiste werkster zoeken. Den hulpbetoon gaat uitgebreid te op dit handvatten, met uitleg plus voorbeelden. Daarnaast zijn er 10 poot ingrediënten omschreven voordat goede arbeidsverhoudingen plus eentje vertrouwensrelatie.

Win win situatie

Zowel den medewerker mits den organisatie heeft winst gedurende dit preventieve veranderingsproces. Mits medewerkers met psychische klachten thuis komen te zitten is den mogelijkheid afwezig dat den klachten ge maar kwalijker wordt. Eentje re-integratie veranderingsproces is vaak zowel zwaarder plus moeilijker dan wijzigingen aangeven te ie huidige werkgelegenheid. Voordat organisaties is op tijdstip handelen zowel voordelig. Den werkgever bespaart tijdstip plus strafbaar plus maakt daarnaast optimaal gewoonte van talenten plus vermogens van medewerkers. Uit dit tussenkomst bleek dat trio begeleidende gesprekken met eentje arbo professional overheen casuistiek plus tips uit den hulpbetoon leidinggevenden groei bood te hun inherent vertrouwen plus handelingsbewkaamheid.

Den Mentaal Gezonde Zaak

Dit onderzoeksproject richt zichzelf op den factoren diegene meebetalen aan werkbehoud van werknemers met veelvoorkomende psychische klachten, zoals lagedrukgebied plus burn-out. Den inzichten wordt tweedehands voordat den ontwikkeling van praktische plus concrete tools diegene werkgevers plus Arbo professionals, waaronder arbeidsdeskundigen, te kunnen zetwerk wegens medewerkers te ondersteunen plus uitval te voorkomen. Binnenshuis dit research slaat Suzanne van Schor eentje compositie tussen den wetenschappelijke werkwijze plus praktijkgericht research.

Vanwege: Nationale Zorggids